E-learning

E-learning pro vás vyvíjíme již 18 let. Jeho obsah a řešení je plně v souladu s legislativou ČR a jeho předností je možné přizpůsobení obsahu a vzhledu pro jednotlivé užibvatele a možnost okamžitých úprav a aktualizace online cca do 30 minut. Velkým plusem je rozhraní pro automatické propojení se systémem SAP. Ke každému kurzu vám přidáme zadarmo administativní systém pro řízení školení – LMS.
Pro ty, co mají zájem o spolupráci s námi v oblasti e-learningu nabízíme partnerský program.

SEZNAM ŠKOLENÍ
CENÍK E-LEARNINGU
DEMOVERZE
MANUÁL
REFERENCE

Co umíme?

 • Upravíme během několik minut kurzy pro vaše podmínky.
 • Všechny kurzy jsou garantovány odborně způsobilými osobami.
 • Administrativní systém LMS je zadarmo ke všem kurzům. Obsahuje editovatelnou databázi zaměstnanců a certifikátů, umožňuje tisk a filtraci sestav automaticky zasílá e-mailem výzvy k provedení atd..
 • Doplníme dokumentace BOZP a PO přímo do vašich kurzů.
 • Kurzy obsahují aktuální právní předpisy se vztahem ke kurzu.
 • Certifikáty obsahují elektronický podpis, ihned po splnění školení vám je pošleme a budeme je archivovta, pokud byste je ztratili.
 • Školení je možné okamžitě online upravovat podle vašich požadavků (upravit text, zařadit nebo vyměnit obrázky, doplnit interní dokumentaci BOZP a PO,multimediální prvky apod.).
 • Školení aktualizujeme okamžitě při jakékoliv změně (právních předpisů nebo podmínek u klienta)
 • Vyrobíme Vám jakýkoliv e-learningový kurz na míru, stačí nám napsat.
 • 26 unikátních e-learningových kurzů v češtině i angličtině.

                     SEZNAM ŠKOLENÍ    CENÍK E-LEARNINGU    DEMOVERZE   MANUÁL    REFERENCE
 
        e-learning pro bezpečnost práce od GUARD7,v.o.s.         e-learning pro požární ochranu od GUARD7,v.o.s.         e-learning pro řidiče referentských vozidel od GUARD7,v.o.s.         e-learning pro ergonomii při práci na PC od GUARD7,v.o.s.
 
        e-learningové balíčky od GUARD7,v.o.s.         e-learning pro profesní a odborná školení od GUARD7,v.o.s.         e-learning v angličtině od GUARD7,v.o.s.         e-learning pro ekologii a hospodaření s odpady od GUARD7,v.o.s.   Nevybrali jste si nebo potřebujete poradit? Volejte 734 834 070 nebo mailujte.

Shoda e-learningu s požadavky právních předpisů České republikyTyto webové stránky G U A R D 7, v.o.s. používají k analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto stránky používáte, sdílíme se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací. OK