Výsledky hledání „Pracovní úraz s hospitalizací delší než 5 dnů“

Stránky – celkem nalezeno: 5

Pracovní úraz s hospitalizací delší než 5 dnů

Stal se u Vás na pracovišti vážný pracovní úraz a nevíte jak postupovat? Nebo nejste zcela jisti, jak takovýto pracovní úraz řešit, kam co zapsat a kam to pak poslat? Tak jste tu správně! Následující postup Vám poradí.

více »


Pracovní úrazy a nemoci z povolání

Vznikne-li pracovní úraz, má zaměstnavatel řadu povinností, které vyplývají z právních předpisů. Povinnosti zaměstnavatele ukládá Zákoník práce a Nařízení vlády č. 201/2010 Sb.

více »


Nečekaná údálost - pracovní úraz

Zajistěte bezpečnost. vypněte el. zařízení, označte místo nehody, buďte nápomocni při vymýšlení nápravných opatření Volejte rychlou záchrannou službu – tel. 155. Poskytněte první pomoc. masáž srdce musí být zahájena, pokud postižený nedýchá Bezodkladně oznamte úraz svému nadřízenému. je to Vaše povinnost, ať se jedná o úraz Váš nebo kolegův Poskytněte…

více »


Lexikon

Náš lexikon obsahuje ucelené informace, vzory a předlohy z oblasti bezpečnosti o ochrany zdraví při práci a požární ochrany. Průběžně jej aktualizujeme a doplňujeme o další témata.

více »


Lexikon BOZP

V této části našeho lexikonu naleznete všechny podstatné informace týkající se bezpečnosti práce.

více »Aktuality – celkem nalezeno: 0


Dotazy v poradně – celkem nalezeno: 0Tyto webové stránky G U A R D 7, v.o.s. používají k analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto stránky používáte, sdílíme se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací. OK