Psychologická diagnostika pro výběrová řízení

Jak jste úspěšní při výběru zaměstnanců? Kolik z nich nakonec opravdu splní Vaše požadavky? Do jaké míry vůbec znáte své zaměstnance?

Vlastní online sada metod umožňuje rychle a efektivně zjistit osobní profil jedince s důrazem na charakteristiky, které jsou důležité pro bezpečné a odpovědné chování.
Pro dosažení co nejpřesnějších a nejsrozumitelnějších výstupů je každé vyhodnocení provedeno „ručně“ psychologem, nikoliv automaticky elektronickým systémem.

Postup:

  1. Testovaný jedinec vyplní online sadu metod. Doba trvání je asi – 30 minut.
  2. Psycholog vyhodnotí údaje a závěrečnou zprávu e-mailem zašle zadavateli. V případě hodnocení více osob stanoví pořadí a zdůvodní jej.
  3. Doplnění online konzultace k vyhodnocení s psychologem. Doba trvání je asi – 30 minut.
  4. Doplnění o rozhovor psychologa s testovaným jedincem online. Účelem je rozšíření a upřesnění pohledu a specifikace předchozí části. Doba trvání – 15-30 minut. Cena 50% základního modulu. Doporučena je webová kamera.
  5. Doplnění o ověření skutečností uvedených testovaným zaměstnancem (veřejně umístněné informace – sociální sítě, přístupné rejstříky a databáze…)

Cena 2.100,- Kč za základní modul tj. body 1, 2 a 1.050,- Kč za každé rozšíření tj. body 3, 4 a 5.
Kladete si otázku, zda je to přiměřená částka? Podívejte se na modelovou situaci, zde

Zašlete poptávkuTyto webové stránky G U A R D 7, v.o.s. používají k analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto stránky používáte, sdílíme se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací. OK