Kampaň "Partnerství při prevenci rizik"

30. 05. 2012

Novinky

Kampaň Zdravé pracoviště 2012–2013 „Partnerství při prevenci rizik“ povzbuzuje manažery, zaměstnance i ostatní zúčastněné subjekty, aby spojili své síly s cílem zlepšit BOZP.

Kampaň koordinuje Evropská agentura pro bezpečnost a ochranu zdraví při práci (EU-OSHA) a naši partneři ve 27 členských státech EU a dalších zemích.

Kampaň Zdravé pracoviště 2012–2013 je decentralizovaná a má vnitrostátním orgánům, společnostem, organizacím, manažerům, zaměstnancům a jejich zástupcům a ostatním zúčastněným subjektům pomoci, aby spolupracovali s cílem zlepšit BOZP.

Kampaň se zaměřuje na tyto prvky:
•prevence rizik,
•řízení rizik,
•povzbuzování vrcholových manažerů k aktivní účasti na snižování rizik,
•povzbuzování zaměstnanců, jejich zástupců a ostatních zúčastněných subjektů ke spolupráci s vedoucími pracovníky při snižování rizik.

Ústředním prvkem kampaně je široká škála materiálů, které budou uvedené cíle podporovat. Patří k nim zprávy, praktické průvodce, letáky, plakáty a DVD. Kromě toho budeme spolupracovat se svými partnery a národními kontaktními místy při propagaci Evropského týdne bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a pomáhat jim s pořádáním seminářů, konferencí a výstav.

Více

Partnerství při prevenci rizik


Tyto webové stránky G U A R D 7, v.o.s. používají k analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto stránky používáte, sdílíme se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací. OK