Pád dělníka z lešení

04. 04. 2012

Novinky

Dělník bojuje o život poté, co spadl z vysokého lešení

Pracovní úraz, který skončil těžkým zraněním osmatřicetiletého zahraničního dělníka, prověřuje policie ve Frýdku-Místku. Muž se zřítil z výšky patnácti metrů a nyní bojuje o život v ostravské nemocnici.
Záchranáři na místo dorazili v pondělí před polednem. „Muž byl bezprostředně po pádu v bezvědomí a jeho život byl v přímém ohrožení. Zasahující lékaři u něj zjistili přítomnost mnohočetných poranění,“ uvedl mluvčí záchranky Lukáš Humpl s tím, že pacient byl přepraven letecky do ostravské fakultní nemocnice.

Podle policie osmatřicetiletý muž pracoval na lešení, které je umístěno u výškového domu z důvodu jeho opravy.

“Policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření z těžkého ublížení na zdraví z nedbalosti. Budeme obstarávat potřebné podklady a vyžádáme si potřebná vysvětlení od majitele firmy provádějící opravy a dalších osob,“ uvedla mluvčí policie Soňa Štětínská.

Zdroj: Novinky. cz


Tyto webové stránky G U A R D 7, v.o.s. používají k analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto stránky používáte, sdílíme se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací. OK