Požár zahradního domku

04. 04. 2012

Novinky

V zahradní chatce uhořela její obyvatelka

Ohořelé torzo lidského těla vydala ruina zahradní chatky, kterou v noci na středu zničil v Brně požár. Červený kohout zakokrhal před třetí hodinou ranní v zahradní kolonii u ulice Kejbaly v Brně-Bohunicích. Na místo ihned po oznámení vyrazily tři jednotky hasičů, ale při jejich příjezdu už byla dřevěná zahradní chatka o rozměrech čtyři krát čtyři metry celá v plamenech.
Hasiči se k požářišti s těžkou technikou nemohli dostat a od příjezdové komunikace k zásahu museli natahovat hadice do vzdálenosti přes 150 metrů. Proti plamenům nasadili tři proudy vody, kromě chatky hasili také trávu hořící na ploše zhruba 100 metrů čtverečních.

„Z chatky vynesli propanbutanovou láhev, uvnitř našli lidské ostatky. Ty zřejmě patří 63leté ženě, která v chatce přespávala,“ konstatoval mluvčí hasičů Jaroslav Haid.

Příčiny vzniku požáru zkoumají vyšetřovatelé hasičů a policisté.

Zdroj: Novinky.cz


Tyto webové stránky G U A R D 7, v.o.s. používají k analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto stránky používáte, sdílíme se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací. OK