Online seminář - motivování zaměstnanců k BOZP

07. 11. 2011

Novinky

Setkání “naživo” ve virtuálním prostředi – 14.11. 2011 9:00-10:00

Lidský faktor je statostocly hlavní příčinou vedoucí k úrazům, nehodám a havíriím. Pokud se vás toto téma, Navštivte online seminář s psychologem PhDr. Davidem Michalíkem PhD., nkterý se uskuteční v pondělí 14.11. 9:00 -10:00 hod.

Psycholog Vaše podněty zpracuje do anonymizované podoby pro prezentování v rámci samotného workshopu a bude i reagovat na vaše příme vstupy.

Cena semináře je 2100 Kč.

Přihlášení

Seminář probíhá ve virtuální třídě v reálném čase. Aplikac je spuštěna pod internetovým prohlížečem a není nutné instalovat žádný software. Studenti lektora vidí i slyší a prostřednictvím chatu mohou vznášet dotazy. Pokud mají mikrofon a webovou kameru, mohou také vstoupit vizuálně (lektor je ale musí vyvolat tj. povolit jim vstup). Tato forma semináře se již téměř vyrovná “živým” seminářům.


Tyto webové stránky G U A R D 7, v.o.s. používají k analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto stránky používáte, sdílíme se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací. OK