Dělníka při stavbě mostu v Karviné zasypalo bednění

10. 05. 2011

Novinky

Tragickou událost, ke které došlo na stavbě mostu v Karviné, vyšetřuje policie. Na pětatřicetiletého muže se v úterý dopoledne zřítilo bednění. Svým zraněním podlehl

O smrtelném pracovním úrazu informovala karvinská policejní mluvčí Zlatuše Viačková. „Dělníci na staveništi připravovali bednění, které povolilo a zasypalo pětatřicetiletého cizince. Dělník utrpěl vážná zranění hrudníku a letecky byl transportován do nemocnice. I přes rychlou pomoc muž svým zraněním podlehl,“ sdělila mluvčí.

Událost vyšetřuje kriminální policie. „Úkolem kriminalistů bude zjistit příčinu a okolnosti úrazu. Prověřovat budou i dodržování bezpečnostních předpisů. U zemřelého bude nařízena soudní pitva,“ doplnila mluvčí.

Podle mluvčího záchranky Lukáše Humpla došlo u dělníka k zástavě dechu i krevního oběhu. Záchranářům se díky srdeční masáži podařilo obnovit činnost jeho srdce.

„Stav muže však zůstával kritický, neboť při úrazu utrpěl závažná poranění v oblasti hrudníku a břicha,“ dodal Humpl s tím, že ještě před vzletem vrtulníku u něj došlo k opětovnému selhání srdeční činnosti. Tu se již záchranářům nepodařilo obnovit.

Zdroj: http://www.novinky.cz


Tyto webové stránky G U A R D 7, v.o.s. používají k analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto stránky používáte, sdílíme se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací. OK