!!! E-LEARNING PRVNÍ POMOC ZDARMA - ZDE !!!

18. 05. 2017

Novinky

Pracovní týden nám pomalu končí a sním i e-learningové kurzy zdarma a proto NEVÁHEJTE a VYUŽIJTE předposlední kurz ZDARMA – tentokrát se jedná o kurz PRVNÍ POMOCI !!!

E-LEARNING – První pomoc – ZDE
*VÍCE INFORMACÍ NALEZNETE NA *
KOMPLETNÍ NABÍDKA KURZŮ

Pár informací o první pomoci:
• První pomoc je definována jako soubor jednoduchých a účelných opatření, která při náhlém ohrožení nebo postižení zdraví či života cílevědomě a účelně omezují rozsah a důsledky ohrožení či postižení.
• Nejdůležitější pro poskytování první pomoci je rychlost, účelnost a rozhodnost.
• Obecné zásady první pomoci:
o Zajistíme bezpečnost sobě i postiženému.
o Vyšetříme postiženého.
o Zavoláme tísňové volání 155 nebo 112.
o Poskytneme první pomoc.
o Kontrolujeme postiženého až do příjezdu rychlé zdravotnické pomoci.
• Zabezpečení první pomoci se týká všech stavů ohrožujících zdraví a život. Nejdůležitější je pomoc poraněným při úrazech, jak pracovních, tak i nepracovních tak, aby škody na zdraví i následky úrazu byly co nejmenší. Na každém stálém pracovišti musí být lékárnička, která musí být vybavena s přihlédnutím k povaze prováděné činnosti. Za obsah (doplňování a výměnu prošlých léků) odpovídá vedoucí pracoviště.


Tyto webové stránky G U A R D 7, v.o.s. používají k analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto stránky používáte, sdílíme se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací. OK