!!! E-LEARNING ŘIDIČI REFERENTI ZDARMA - ZDE !!!

17. 05. 2017

Novinky

ŠKOLTE SE ZDE
*VÍCE INFORMACÍ NALEZNETE NA *
KOMPLETNÍ NABÍDKA KURZŮ

Informace o školení řidičů referentů:
• Školení je určeno pro zaměstnance, kteří řídí motorová vozidla pří výkonu své práce a nejedná se o řidiče “profesionály”.
• Cílem tohoto e-learningového školení je seznámit zaměstnance s informacemi důležitými pro výkon řidiče (referenta). Kurz je určen jako nástupní a opakovací školení.
• Školení není jednoznačně stanoveno, ale vychází z § 103, odst. 2, Zákona č. 262/2006 Sb. Zákoník práce:
o Zaměstnavatel je povinen zajistit zaměstnancům školení o právních a ostatních předpisech k zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, které doplňují jejich odborné předpoklady a požadavky pro výkon práce, jež se týkají jimi vykonávané práce a vztahují se k rizikům, s nimiž může přijít zaměstnanec do styku na pracovišti, na kterém je práce vykonávána, a soustavně vyžadovat a kontrolovat jejich dodržování.
• Jak často je třeba školit řidiče referenty? To si určuje každý zaměstnavatel. Obvyklá doba opakování je 1 rok. Je ale možné si stanovit dobu opakování vlastní.


Tyto webové stránky G U A R D 7, v.o.s. používají k analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto stránky používáte, sdílíme se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací. OK