!!! E-LEARNING PO (pro zaměstnance) ZDARMA - ZDE !!!

16. 05. 2017

Novinky

KURZ ZAČNETE KLIKNUTÍM SEM!
VÍCE INFORMACÍ NALEZNETE NA
KOMPLETNÍ NABÍDKA KURZŮ

Několik informací o školení PO:
• Školení je velmi důležitým preventivním prvkem zajištění požární ochrany v každé organizaci.
HZS může uložit pokutu až do 250 000 Kč právnické osobě nebo podnikající fyzické osobě provozující činnosti bez zvýšeného požárního nebezpečí nebo až do 500 000 Kč právnické osobě nebo podnikající fyzické osobě provozující činnosti se zvýšeným požárním nebezpečím pokud nezabezpečí pravidelné školení svých zaměstnanců o požární ochraně a odbornou přípravu preventivních požárních hlídek nebo preventistů požární ochrany, jakož i odbornou přípravu v jednotkách požární ochrany.
• Školení požární ochrany se provádí zvlášť pro zaměstnance a zvlášť pro vedoucí zaměstnance.
• Periody školení
o Vedoucí zaměstnanci: Školení vedoucích zaměstnanců se provádí při nástupu do funkce, při každé změně pracoviště nebo pracovního zařazení zaměstnance, pokud se tím mění i požární nebezpečí na pracovišti kam zaměstnanec přešel a dále se opakuje 1 x za 3 roky.
o Zaměstnanci: Školení zaměstnanců se provádí při nástupu do zaměstnání, při každé změně pracoviště nebo pracovního zařazení zaměstnance, pokud se tím mění i požární nebezpečí na pracovišti kam zaměstnanec přešel a dále se opakuje 1 x za 2 roky.
• Školení požární ochrany je nutné zajisti i pro osoby, které se příležitostně zdržují na pracovištích právnických a podnikajících fyzických osob.


Tyto webové stránky G U A R D 7, v.o.s. používají k analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto stránky používáte, sdílíme se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací. OK