!!! E-LEARNING BOZP (administrativa) ZDARMA - ZDE !!!

15. 05. 2017

Novinky

Ano, jak jsme dříve slíbili, tak se teď tak děje!!! KLIKEJTE, SDÍLEJTE, ŠKOLTE SE, JAK JE LIBO!!!

KURZ ZDARMA ZDE
VÍCE INFORMACÍ NALEZNETE ZDE
KOMPLETNÍ NABÍDKA KURZŮ

Pár informací o školení BOZP:
• Školení zaměstnanců BOZP se týká každého zaměstnance a je nejviditelnějším a nejznámějším prvkem bezpečnosti práce.
• Nástupní školení – Provádí se vždy při nástupu zaměstnance před vlastním zahájením práce. Je určeno pro nové zaměstnance (včetně agenturních zaměstnanců, zaměstnanců na dohodu o provedení práce, dohodu o pracovní činnosti – pokud není zajištěno jiným způsobem). Bez jeho absolvován nesmí zaměstnanec zahájit vlastní práci. U externích zaměstnanců (zaměstnanci jiných zaměstnavatelů) by měl rozsah a obsah školení odpovídat jejich pracovní činnosti. JE MOŽNO PROVÉST I FORMOU E-LEARNINGU!
• Opakované školení zaměstnanců – Školení provádí osoba odborně způsobilá v prevenci rizik, nebo proškolený vedoucí zaměstnanec. Školení je možné provést i e-learningem, pokud obsahuje konkrétní informace pro školenou pracovní pozici a jedná se o menší míru ohrožení při pracovních činnostech. Četnost opakování školení není stanovena – určuje zaměstnavatel. Na pracovištích se zvýšeným rizikem doporučujeme opakování 1x za 12 měsíců a na pracovištích bez významných rizik 1x za 24 měsíců. JE MOŽNO PROVÉST I FORMOU E-LEARNINGU!
• Opakovaná školení u VEDOUCÍCH zaměstnanců – Školení provádí osoba odborně způsobilá v prevenci rizik. Školení je možné provést i e-learningem, pokud obsahuje konkrétní informace pro školenou pracovní pozici a jedná se o menší míru ohrožení při pracovních činnostech. Četnost opakování školení není stanovena – určuje zaměstnavatel. Na pracovištích se zvýšeným rizikem doporučujeme opakování 1x za 12 měsíců a na pracovištích bez významných rizik 1x za 36 měsíců. JE MOŽNO PROVÉST I FORMOU E-LEARNINGU!


Tyto webové stránky G U A R D 7, v.o.s. používají k analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto stránky používáte, sdílíme se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací. OK