Veletrh PYROS/ISET

16. 03. 2011

Novinky

12. až 14. května se bude konat Mezinárodní veletrh požární a bezpečnostní techniky PYROS/ISET

Na brněnském výstavišti vpavilónu F, se bude ve dnech 12 -14.5. 2011 konat Mezinárodní veletrh požární a bezpečnostní techniky PYROS/ISET. Ve dnech 12-13.5.2011 bude probíhat společně s 11. mezinárodním veletrhem obranné a bezpečnostní techniky IDET.

Veletrh PYROS/ISET, veletrh požární a bezpečnostní techniky a služeb, je největší akcí svého druhu v nových členských zemích Evropské unie. Veletrh je určen především všem profesionálům a dalším zájemcům z oblasti požární ochrany, činnosti Integrovaného záchranného systému, ochrany zdraví, života a majetku osob, profesionálům z oblasti bezpečnosti, činnosti Policie ČR a dalších komerčních subjektů, poskytujících bezpečnostní techniku a služby. Veletrh PYROS/ISET je oborovou jedničkou v ČR a nabízí i v evropském kontextu nepříliš častou možnost získat dokonalý přehled o daných oborech. Součástí veletrhu je rozsáhlý doprovodný program, především prestižní 10. evropské setkání hasičů PYROMEETING na téma “Prevence hrozeb 21. století” a 5. mezinárodní konference Krizový management na téma “Ochrana obyvatelstva”. Veletrh PYROS/SET bude koncentrován do moderního pavilonu F a okolních volných ploch.

Souběžně s veletrhem PYROS/ISET probíhá na brněnském výstavišti Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky IDET.
V minulém ročníku se veletrhu zúčastnilo celkem 282 firem z 11 zemí a expozice zhlédlo více než 26 tisíc návštěvníků ze 49 zemí. Součástí akce budou také ukázky IZS a ochrany před povodněmi.

Další informace:http://www.bvv.cz/pyros


Tyto webové stránky G U A R D 7, v.o.s. používají k analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto stránky používáte, sdílíme se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací. OK