Aktualizovali jste již Směrnici pro pracovní úrazy?

08. 01. 2015

Novinky

Novelizace Nařízení vlády č. 201/2010 Sb., podle NV č. 170/2014 Sb. s účinností od 1.1.2015

Nezapomeňte aktualizovat dokumentaci řešící problematiku pracovních úrazů včetně knihy úrazů a záznamů o úrazech. Novela NV č. 170/2014 je již více než týden platná (od 1.1.2015).
Upravuje především způsob evidování pracovních úrazů – záznam o úrazu a zabezpečuje toky informací o pracovních úrazech subjektům, které je dále využívají.
Jak uvádí ministryně Marksová:

„Smyslem a hlavním cílem novely tohoto nařízení vlády je zpřesnění zpracování souboru statistických dat o pracovní úrazovosti, zejména v evidenci pracovních úrazů podle druhu poranění a poraněné části těla podle klasifikace Evropské statistiky pracovních úrazů."

GUARD7,v.o.s.

Pokud máte zájem o zpracování nebo aktualizaci této směrnice, můžete si ji koupit v našem e-shopu. Po dodání podkladů ji pro vás rádi připravíme za 470,- Kč.

Zakoupit Směrnici pracovní úrazy v e-shopu GUARD7,v.o.s. Objednejte si směrnici řešící pracovní úrazy u G U A R D 7, v.o.s.


Tyto webové stránky G U A R D 7, v.o.s. používají k analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto stránky používáte, sdílíme se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací. OK