Představení knihy: Developing an Effective Safety Culture

19. 02. 2011

Novinky

Recenze knihy Jamese E. Roughtona a Jamese J. Mercuria

Recenze knihy
Kniha, která pochází od renomovaných autorů Jamese E. Roughtona a Jamese J. Mercuria se zaměřuje především na otázku praktického systémového řízení bezpečnosti práce, a to především s ohledem na jeho hlavní úlohu – neustále zlepšování úrovně. Kromě základních informací zde nalezneme ohromující řadu zajímavých nápadů velmi dobře aplikovatelnýchv praxi. Úhel pohledu, kteří zde autoři použili, může pomoci jak začátečníkům tak i zkušeným odborníkům jak v každodenní praxi, tak i při systémovém plánování bezpečnosti práce. Při čtení této knihy je jedno, zda se zabýváte bezpečností práce ve Spojených státech amerických, Rumunsku nebo České republice. Její použitelnost je opravdu univerzální. Pro českého čtenáře bude pravděpodobně překvapením, že i o bezpečnosti práce se dá napsat zajímavá, inspirativní a poutavá kniha, která není jenom výčtem povinností, které má, zaměstanvatel, zaměstnanec, dodavatel a kdoví kdo ještě plnit.
Závěrem musím říci, že tato kniha by neměla chybět v knihovně žádného samostatně uvažujícího odborníka v prevenci rizik popřípadě dalších zájemců, kteří si budují svů vlastní postoj k problematice.

Knihu si můžete objednat na e-shopu Amazon.com nebo ji pro vás můžeme zajistit – kontaktujte nás na e-mailové adrese guard7@guard7.cz .

19.2.2011 vám přeje hezký den Miloš Eichler


Tyto webové stránky G U A R D 7, v.o.s. používají k analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto stránky používáte, sdílíme se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací. OK