Provedení začlenění činností do kategorie podle požárního nebezpečí

Ze začlenění činností do kategorie podle požárního nebezpečí vycházejí všechny další povinnosti v požární ochraně. Je to základní úkon, který musí provést každá organizace.

Na základě § 4 Zákona 133/1985 Sb. ČNR o požární ochraně a prováděcí Vyhlášky 246/2001 Sb. pro zabezpečení požární ochrany u právnických a podnikajících fyzických osob je zásadním krokem začlenění provozované činnosti do kategorie požárního nebezpečí. Z tohoto úkonu vyplývají všechny další povinnosti na úseku požární ochrany. Začlenění může provést pouze osoba odborně způsobilá v PO nebo požární technik.

Rozlišujeme tyto kategorie:

  1. bez zvýšeného požárního nebezpečí,
  2. se zvýšeným požárním nebezpečím,
  3. s vysokým požárním nebezpečím.

Co dostanete?

  • provedené začlenění činností do kategorie podle požárního nebezpečí pro všechna pracoviště a prováděné pracovní činnosti.
  • zpracování dokumentace o ačlenění činností do kategorie podle požárního nebezpečí včetně prohlášení statutárního zástupce.

Cena pro malou administrativní organizaci do 5 ti zaměstnanců je 1.750,- Kč bez DPH.

Objednejte si identifikaci a zhodnocení rizik u G U A R D 7, v.o.s.

Více o začlenění činností do kategorií podle požárního nebezpečí  Více informací o začlenění činností do kategorií podle požárního nebezpečí
 Tyto webové stránky G U A R D 7, v.o.s. používají k analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto stránky používáte, sdílíme se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací. OK