Pracovní psychologie

Oblast pracovní psychologie zajišťuje externí odborník.

PRACOVNÍ PSYCHODIAGNOSTIKA

Efektivní nástroj pro zhodnocení obecných i speciálních předpokladů uchazečů o zaměstnání vzhledem k požadavkům zaměstnavatele.

Na podkladě specifické sady metod a na základě vyhodnocení dostupných informací k pracovníkovi je výstupem osobní profil daného zaměstnance s důrazem na jeho rizikovost, spolehlivost, zvládání zátěže, apod.
Je možné také realizovat online (screening).
Je garantována maximální anonymita a profesionalita.

Máte zájem o tuto službu nebo nám chcete položit dotaz?

SAFETYPRO TRANING

Jedná se o specifický rozvojový program, který se zaměřuje na podporu bezpečného a odpovědného chování zaměstnanců ve firmách. Obsahuje 2 moduly, a to nácvik a posílení soft skills u budoucích interních trenérů, mentorů BOZP, dále přímá práce s vybranými „problémovými“ skupinami zaměstnanců konkrétní firmy. V obou případech se jedná prvotně o intenzivní přístup v délce 2 měsíců. Je garantována profesionalita.

Máte zájem o tuto službu nebo nám chcete položit dotaz?

SYSTÉM MOTIVACE ZAMĚSTNANCŮ SAFETY BEHAVIOR +

Firmy mohou využít pro podporu bezpečného a odpovědného chování svých zaměstnanců zavedení specifického systému motivace. Jedná se konkrétně o výběr vhodných prvků z hlediska konkrétní firmy, souvisejících ukazatelů a metodiky pro jejich kontrolu. Časová náročnost je zde individuální. Je garantována profesionalita.

Máte zájem o tuto službu nebo nám chcete položit dotaz?

MONITORING KULTURY BEZPEČNOSTI A PRACOVNÍ ZÁTĚŽE

Firmy, které chtějí podpořit svou úroveň kultury bezpečnosti, eliminovat negativní následky pracovní zátěže, mají možnost využít specifickou online metodiku pro monitoring aspektů kultury bezpečnosti a pracovní zátěže. Bez ohledu na velikost firmy trvá celý proces max. 5 dní, a to včetně vytvoření komplexní zprávy s přehledem konkrétních doporučení. Je garantována maximální anonymita a profesionalita.

Máte zájem o tuto službu nebo nám chcete položit dotaz?

ZAJIŠTĚNÍ KOMPLEXNÍCH SLUŽEB – smluvní psycholog pro Vaši firmu

Komplex služeb v oblasti pracovní psychologie obsahuje kromě nabídky psychologické diagnostiky, analýzy aspektů firemní kultury, workshopů také psychologické poradenství a konzultace pro Vás i pro Vaše zaměstnance.
Tyto služby jsou poskytovány zejména přes virtuální prostředí.
Časový interval a samotné služby si volíte sami dle svých individuálních požadavků.
Více…

Máte zájem o tuto službu nebo nám chcete položit dotaz?

pracovní psychologieTyto webové stránky G U A R D 7, v.o.s. používají k analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto stránky používáte, sdílíme se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací. OK