Školení hospodaření s odpady

V tomto kurzu Vás seznámíme s problematikou hospodaření s odpady tj. s povinností, která se vztahuje na každou právnickou nebo fyzickou podnikající osobu. Po jeho absolvování budete schopni vámi produkovaný odpad zařadit do kategorie a plnit povinnosti při ohlašování a evidenci.
Kurz obsahuje vždy aktuální informace a jeho součástí je i platná legislativa České rebupliky i potřebné formuláře.
Kurz obsahuje tyto lekce: Co je to odpad, obecné povinnosti, původce odpadů, povinnosti původce odpadů, zařazování odpadů podle katalogu odpadů, zařazování odpadů podle kategorií, hodnocení nebezpečných vlastností odpadu, způsob nakládání s odpady, ohlašování a evidence odpadů, plán odpadového hospodářství, odpadový hospodář, nakládání s vybranými odpady, zpětný odběr výrobků, značení nebezpečných odpadů, balení nebezpečných odpadů, poplatky za odpad, pokuty.
Školení je zakončeno testem, který musíte úspěšně absolvovat, abyste na svůj e-mail obdrželi certifikát ve formátu pdf.


 
Zakoupit e-learning v e-shopu GUARD7,v.o.s. Konzultace e-learningu u G U A R D 7, v.o.s.Tyto webové stránky G U A R D 7, v.o.s. používají k analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto stránky používáte, sdílíme se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací. OK