NABÍDKA PRÁCE - Technik BOZP a PO

09. 05. 2018

Novinky

Pracovní pozice: TECHNIK BOZP A PO
Místo práce: Pardubice a u klientů společnosti
Nástup možný ihned.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • odbornou způsobilost v oblasti požární ochrany – osoba odborně způsobilá v požární ochraně (OZO PO) nebo technik požární ochrany (TPO),
  • znalosti předpisů v požární ochraně,
  • obecné znalosti zákoníku práce,
  • výborné komunikační schopnosti,
  • samostatnost při řešení problémů a důraz na přesnost,
  • schopnost pracovat v týmu,
  • dobrou znalost práce na PC,
  • vysoké pracovní nasazení,
  • ochotu se dále vzdělávat
  • loajalitu,
  • řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič,

Náplň práce:

  • kontroly dodržování BOZP a PO u klientů po celé ČR,
  • vyhledávání neshod a návrhy opatření k jejich odstranění,
  • vyhledávání rizik na pracovištích u klientů, zjišťování jejich příčin a zdrojů, návrhy opatření k jejich odstranění,
  • školení,
  • konzultace a poradenství.

Nabízíme:

  • Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou se zkušební dobou 3 měsíce.
  • Možnost získání odborných způsobilostí v oblasti bezpečnosti práce.
  • Vzdělávací semináře v oblasti BOZP.
  • Zajímavou práci, ve které je možnost profesního a platového růstu.

Kontakt pro zasílání CV:

Bc. Miloš Eichler – jednatel společnosti
e-mail: eichler@guard7.cz
mobil: +420 605 246 604