Vyzkoušejte si náš administrační e-learningový systém LMS

26. 07. 2013

Novinky

Zjistíte, jak snadné může být řízení a správa vašich firemních školení.

V demoverzi našeho LMS systému si můžete nanečisto vyzkoušet správu e-learningové databáze – přidávání či odebírání uživatelů, přidělování kurzů, editace údajů atd. Kromě aktivní správy databáze si můžete prohlédnout, co vše vám systém umožní sledovat – filtrování splněných/propadlých kurzů, přehledy splněných kurzů, přehledy kurzů, které budou spuštěny následující měsíc atd.

Pro pohodlné zajištění všech potřebných školení stačí pouze udržovat aktuální databázi vašich zaměstnanců, o ostatní se náš systém postará sám. Systém automaticky zasílá výzvy k provedení kurzů ihned po přidání uživatele do systému. Pokud se blíží termín vypršení platnosti kurzu, uživatel je na tuto skutečnost upozorněn. V případě, že uživatel kurz neprovede, jsou mu v pravidelných intervalech zasílány upomínky.

VSTUP DO DEMOVERZE SYSTÉMU LMS


Po vstupu do demoverze se dostanete na úvodní výpis školení administrátora databáze (v našem případě Karla Nováka). Zde můžete vidět, jaká školení má administrátor přidělen a v jakém stavu tato školení jsou (na našem příkladu má uživatel všechna školení platná). Do samotné správy databáze vstoupíte přes záložku Administrace LMS. Tuto záložku má přidělenou pouze administrátor, ostatní uživatelé (zaměstnanci) mají pouze dvě úvodní záložky – Spuštěné kurzy a Moje kurzy.

LMS

V záložce administrace LMS naleznete seznam všech společností, ke kterým má administrátor povolen přístup do databáze (v našem ukázkovém příkladu Firma s.r.o.). Zvolením tlačítka vybrat se přesunete na seznam všech uživatelů (zaměstnanců společnosti Firma s.r.o.), kteří mají přidělen alespoň jeden kurz.

LMS

V registru uživatelů můžete vidět, kteří zaměstnanci mají kurzy splněné a kteří mají některé ze svých kurzů propadlé. Rozkliknutím konkrétního zaměstnance se dozvíte podrobnosti o stavu jednotlivých kurzů.

LMS

Vyzkoušet si můžete také další funkce našeho systému LMS. Kompletní návod pro správu databáze naleznete ZDE.

Do systému LMS je možné vložit naše již zpracované kurzy (ty lze upravit tak, aby odpovídali vašim konkrétním podmínkám) nebo vám dle vašich podkladů zpracujeme kurz na jakékoliv téma.

Pro další informace o systému LMS nás neváhejte kontaktovat:

Tel.: 734 834 070
Email: jan.tesar@guard7.cz, elearning@guard7.cz